Listopad 2014

Demi Lovato for Seventeen Magazine #2

30. listopadu 2014 v 19:57 | Posted by: Nicol |  DEMI LOVATO
source > demiweb.pl
Objevily se dvě nové fotografie z letošního photoshootu pro magazín Seventeen. Autorem fotografií je B. Watts. Fotky jsou spíše méně kvalitní.
image host image host .

Jennifer Lawrence for Madame Figaro

30. listopadu 2014 v 19:44 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
source > jenniferlawrencedaily.com
Mám tu pro vás fotky z photoshootu pro magazín Figaro. Fotek se objevilo pět a jsou naprosto úžasné, fotky jsou v nižší kvalitě, ale jsou ve velkém rozlišení.
image host image host image host image host

Jennifer Lawrence In Louisville on Thanksgiving /27.11/

30. listopadu 2014 v 17:40 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
source > jenniferlawrencedaily.com
Objevilo se několik nových fotek ze čtvrtka 27. listopadu, kdy byl v Americe Den Díkuvzdání a Jennifer jela za svojí rodinou do Louisville. Je hezké, že si udělala Jennifer volno a strávila tento den doma. Bohužel fotky jsou trochu rozmazané, protože byly asi focené z veliké dálky.
image host image host image host image host

Jennifer Lawrence New "The Hunger Games: Mockingjay: Part 1" Poster

30. listopadu 2014 v 17:34 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
source > jenniferlawrencedaily.com
Objevily se dva nové plakáty k první části The Hunger Games: Mockingjay. Ty plakáty se mi strašně líbí, to grafické zpracování se opravdu povedlo.
image host image host


Nina Dobrev, Jessica Szohr: Dancing at Dallas Cowboys Stadium

30. listopadu 2014 v 17:23 | Posted by: Nicol |  NINA DOBREV
Nina Dobrev přidala na instagram krátké video, kde tancuje na fotbalovém stadionu s kamarádkou Jessicou Szohr.

"Lepší pozdě než nikdy...Stadium Dallas Cowboys byl náš taneční parket a místo k večeři během letošní taneční bitvy na oslavu Díkuvzdání. Romo chtěl s námi taky tancovat, dokonce byl připravený twerkovat, ale měl jiné věci na práci. Šťastné Díkuvzdání! itsmejessicaszohr derekhough mariamenounos #dancewar #dancebattle #dancewars #ChaceCrawford

Demi Lovato: Personal photos #1

30. listopadu 2014 v 13:52 | Posted by: Nicol |  DEMI LOVATO
source > demiweb.pl
Do galerie jsem vám nahrála přes 80 osobních fotek Demi, které nám tu chyběly od začátku srpna, v galerii najdete i ty nejnovější například, když byla Demi v Paříži, ve Francii. Všechny fotky jsou opravdu zlaté a snad si některé prohlédnete.
image host image host image host image host.

Leighton Meester for Nylon (November) #2

30. listopadu 2014 v 13:42 | Posted by: Nicol |  LEIGHTON MEESTER
source > chuckandblair.ru
Nebojte novinky dneska budou, ale až dodělám všechny potřebné věci ohledně mě, ale prozatím tu mám pro Vás novou fotografii z photoshootu pro magazín Nylon, pro který nedávno Leighton nafotila photoshoot přesněji pro listopadové číslo magazínu.
image host

Shay Mitchell: Boxing Workout Routine | Outfit of the Shay

30. listopadu 2014 v 12:01 | Posted by: Nicol |  SHAY MITCHELL
V úterý jsem vám zapomněla přidat nové video Shay Mitchell na jejím kanále, tentokrát nás vezme na trénink jejího oblíbeného sportu a to boxu. Opravdu mě ty její videa baví, jsou tak profesionálně udělaná, myslím si, že pokud bude tímto stylem Shay pokračovat, čeká ji i slibná youtube kariéra :)

Nina Dobrev at Dallas Cowboy´s Game in Arungton, Texas /27.11/

29. listopadu 2014 v 21:43 | Posted by: Nicol |  NINA DOBREV
source > ndobrev.pl
Nina Dobrev se 27. listopadu přemíštila na chvilinku do Texasu, aby se podívala na fotbalové utkání Dallas Cowboys. S Ninou Dobrev tam byli hned dva herci z mého nejoblíbenějšího seriálu Gossip Girl a to Jessica Szohr, Chace Crawford <33
image host image host image host image host.

Lucy Hale: Gallery Update #2

29. listopadu 2014 v 13:49 | Posted by: Nicol |  LUCY HALE
source > lucyhaleweb.com & weloveprettylittleliars.net
Mám tu pro Vás menší update fotek s Lucy Hale, bude to od nejstarších fotek k těm nejnovějším ze včerejška. První fotky jsou až z 16. listopadu, ale nalezla jsem je až nyní, přemýšlela jsem, jestli je Vám se vůbec dávat, ale tak, kdyby někdo měl zájem se na ně podívat. Lucy vystupovala na T.J. Martell Foundation Family Day. Lucy vypadala nádherně a vypadlo to na krásné počasí. Jinak fotky, ale z arrivals, jsem fotky přidávala, ty najdete tady.
image host image host image host image host

Lucy se 25. listopadu zúčastnila zkoušek na 88. ročník průvodu Macy´s Thanksgiving Day, jelikož se Lucy zkoušek zúčastnila, tak se logicky objevila na oficiální akci, která se konala včera 27. listopadu a to jsou ty nejnovější fotky :)
image host image host image host image host

A poslední fotky jsou právě ze včerejšího 27. listopadu, jak jsem Vám již psala, když se Lucy oficiálně zúčasnila pochodu na oslavu dne Díkuvzdání, které bylo právě v USA ve čtvrtek. (Doufám)
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Interview for E!Online about her Christmas Holidays

28. listopadu 2014 v 12:57 | Posted by: Nicol |  NINA DOBREV
Nina Dorev nedávno poskytla krátký rozhovor pro portál E!Online.

Nina Dorev a její seriálová postava mají společnou jednu věc a to lásku k rodině. Hvězda Vampire Diaries nám prozradila, co si nejvíce užívá na prazdninách a spoiler. Má to co dočinění s rodinou, přáteli a ohněm. Bulharská kráska nemá možnost jít pokaždé domů za rodinou a tak plánuje stoprocentně svůj volný čas.

"Jsem natěšená a nemůžu se dočkat až strávím vánoční prázdniny se svou rodinou. Nevídáme se příliš často a vždy se snažím nejlépe využít čas, který s nimi trávím."

Na rozdíl od její postavy, Nina nemusí nosit prsten, aby mohla být na slunci, což je pro ni určitě příjemné, protože letošní zimu hodlá trávit aktivně na slunci!

"Budou to úžasné chvíle, snowboardování s mým bratrem, večerní posezení u krbu s rodinou a pečení.

Ikdyž se pokaždé neuvidí s rodinou, Nina se nemůže dočkat až se nastěhuje do nového domova! 25-letá herečka právě koupila nový dům v Los Angeles, kde se nemůže dočkat až zde bude trávit čas s nejbližšími přáteli.

"Jednou z mojich nejoblíbenějších činností jsou dýchánky s mými přáteli, během kterých si můžemě něco uvařit, vyzkoušet nové recepty a užít si tak společné chvíle. Také ráda hraji stolní hru Charades nights."


Ashley Greene at Cirque Du Soleil And Vidanta Group Present The World Premiere Of Joya In The Riviera Maya /21.11/

25. listopadu 2014 v 20:46 | Posted by: Nicol |  ASHLEY GREENE
source > ash-greene.org
Dneska tu mám pro vás bohužel poslední novinku a ta je již starší, ale objevila se až nyní, tak snad mi to odpustíte. Ashley se 21. listopadu zúčastnila akce, kteoru pořádalo Cirque Du Soleil a Vidanta Group a bylo to představení světové premiéry Joya In The Riviera Maya. Ashley měla nádherné šaty, které ji moc sluší, ale bohužel fotek se objevilo málo.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Gallery update #3

25. listopadu 2014 v 20:36 | Posted by: Nicol |  NINA DOBREV
source > ndobrev.pl
Mám tu pro Vás pár nových fotek s Ninou Dobrev, které ona sama přidala na své sociální sítě a nebo její přátelé, fotky jsem z letošního měsíce - listopadu a většinou jsou tam její kolegové :)
image host image host image host image host

The Originals > 2x08 The Brothers That Care Forgot CZ TITULKY

25. listopadu 2014 v 20:27 | Posted by: Nicol |  TO - 2S - News
The Originals > 2x08 The Brothers That Care Forgot CZ TITULKY (České titulky) - děkujeme serialzone.cz

STAV: 100%

STAHUJTE


The Vampire Diaries' Ian Somerhalder and Nina Dobrev on Damon and Elena's future -- On the Set

25. listopadu 2014 v 20:22 | Posted by: Nicol |  NINA DOBREV
Mám tu pro Vás nové video s Ninou Dobrev a Ianem Somerhalderem, kteří poskytli rozhovor pro stránku TV Guide, kde promluvili o návratu Damona a celkově o šesté sérii Vampire Diaries a podle toho, co má Nina na sobě, tak tam byli natočit rozhovor zrovna, když se točila vánoční epizoda.

The Hunger Games: Mockingjay Part 1 – “The Hanging Tree” Official TV Spot

25. listopadu 2014 v 20:13 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
Objevil se oficiální TV Spot k The Hunger Games: Mockingjay k první části, je to spot k písničce The Hanging Tree, není celý, ale již o víkendu jsem Vám přidávala celou verzi písničky, ale tady jsou scény z filmu a tam nebyly, no snad chápete :) Jinak tu písničku a celkově tu scénu s tím a následující jsem si ve filmu opravdu zamilovala :)

Emma Roberts loves to take off make-up

25. listopadu 2014 v 20:08 | Posted by: Nicol |  EMMA ROBERTS
Pokud jste to ještě nepostřehli, tak Emma Roberts víří vlnami v nové sérii American Horror Story. Měli jsme tu možnost se setkat s ambasadorkou značky Neutrogena v New York City, věděli jsme, že si chceme popovídat o módě a kráse. Zatímco Roberts miluje nápad vykresleného obočí, řasenky a červených rtů, cítí se taky dobře bez make-upu.

Vyrůstajíc v centru pozornosti, Roberts řekla, že se cítí více pohodlněji ve svém, v přírodní kůži. "Myslím si, že oceňuji více, když můžu být bez make-upu, protože potřebuji být namalovaná ve své práci. Cítím se více s sebou bez make-upu.

Roberts si o bez make-upové filozofii myslí, že by ji měly přijmout všechny ženy. Roberts se přidala k několika hvězdám, které byly na obálce magazínu bez make-upu, například k Jordině Sparks, Beyoncé.


The Originals > 2x08 The Brothers That Care Forgot > Online&Download

25. listopadu 2014 v 5:00 | Posted by: Deni* |  TO - 2S - Online&Download
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------

Lucy Hale at 2014 American Music Awards in LA /23.11/

24. listopadu 2014 v 16:20 | Posted by: Tewii |  LUCY HALE

Lucy Hale se zůčastnila včerejších (23.listopadu) American Music Awards, které se konaly v Nokia Theatre v Los Angeles. Lucy má nasobě šaty od Very Wang.


Fotky z instagramu, které Lucy přidala 23&24.listopadu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taky se objevila nová fotka pro vánoční kolekci Mark. Je v HQ kvalitě a Lucy vypadá senzačně :)
imagebam.com

New Stills of Jennifer Lawrence from Mockingjay Part 1

24. listopadu 2014 v 15:47 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
source > jenniferlawrencedaily.com
Mám tu pro vás stills, fotky z první části třetího dílu The Hunger Games: Mockingjay. Jelikož jsem neměla v galerii všechny fotky z filmu, protože, když byl boom, tak blog nebyl aktivní, tak jsem je nahrála všechny. Jinak, kdo viděl již film a co na něj říkáte? Klidně mi napište recenzi, jestli se shodujeme :)
image host image host image host image host

Ashley Tisdale: Gallery Update #3

24. listopadu 2014 v 14:18 | Posted by: Nicol |  ASHLEY TISDALE
source > ashleytisdale.org
Dneska bych tu měla být, co nejvíc to půjde, mám tu pro Vás dva sety candid fotek s Ashley Tisdale, kterou nejdříve paparazzi vyfotili, když odcházela z domu jejích rodičů, Ashley vypadala dokonale, strašně se mi líbí ta bunda a i ty botky.
image host image host image host image host

Další set fotek je, když Ashley 22. listopadu ráno přicházela na set natáčení jejího nového filmu Drive She Said, film se natáčí v Los Angeles.
image host image host image host image host

PLL Wrap Party 2014

24. listopadu 2014 v 13:55 | Posted by: Nicol |  PLL-News
source > weloveprettylittleliars.net
Mám tu pro vás několik fotek z Wrap párty herců z Pretty Little Liars, vlastně wrap párty je párty na oslavu dokončení série. Z našeho blogu tam byla Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell a i Troian Bellisario, jen tam chyběla Sasha Pieterse.
image host image host image host image host

Reign > 2x10 Mercy > Synopsis

24. listopadu 2014 v 10:00 | Posted by: Deni* |  REIGN - 2S - Synopsis
MARY TOUŽÍ PO ODPLATĚ - V důsledku útoku na hrad,učiní krvežíznivý Francis (Toby Regbo) rozhodnutí, které navždí změní jeho vládu a Francii a přiměje ostatní, aby našli chybějicího Narcisse (Craig Parker) s nově nalezenou touhou po pomstě. Mezitím se Mary (Adelaide Kane) s úžasem dozví pravdu o důvodu Francisových nedávných rozhodnutích a sama se vydá na nebezpečnou cestu společně s Lordem Condéem (Sean Teale). Leith (Jonathan Keltz) naléhavě prosí Greer (Celina Sinden), aby opustila zemi po tom, co vypuknou nepokoje. Catherine (Megan Follows) obdrží nečekanou a erotickou návštěvu po tom, co vykonala konečné rozhodnutí o osudu její dcery Claude (Rose Williams).

The Originals > 2x08 The Brothers That Care Forgot > Sneak Peek

24. listopadu 2014 v 8:00 | Posted by: Deni* |  TO - 2S - Webclips
Tento Sneak Peek je opravdu pěkný :3

Natalie Dormer for The Radio Times

23. listopadu 2014 v 19:52 | Posted by: Nicol
Takže první novinka s nově přidanou herečkou na tomto blogu, kterou ste mi i odsouhlasili, tak jsem ráda :) Natalie Dormer nafotila photoshoot pro rádiovou stanici s názvem The Radio Times, mimo photoshootu i rádio vytvořilo článek, kde se můžete podívat na projekty Natalie zde. Jinak ty fotky jsou dokonalé, ach, nádherná tu je :)
image host image host image host image host.

Sasha Pieterse at HFPA & InStyle Celebrate The 2015 Golden Globe Award Season in West Hollywood /20.11/

23. listopadu 2014 v 18:05 | Posted by: Nicol |  SASHA PIETERSE
source > weloveprettylittleliars.net
Sasha Pieterse se také 20. listopadu zúčastnila akce, kterou pořádal magazín InStyle a HFPA na oslavu nové sezóny předávání prestižních cen Zlatých Glóbů, které se budou předávat příští rok na začátku. Sashe to slušelo, líbí se mi boty.
image host image host image host image host.

The Vampire Diaries > 6x10 Christmas Through Your Eyes > Synopsis

23. listopadu 2014 v 17:10 | Posted by: Deni* |  TVD - 6S - Synopsis
Sama na Vánoce - S blížícími se prázdninami se Bonnie snaží napodobit své oblíbené tradice, zatímco vzpomíná na šťastnější časy se svými přáteli. Neschopná vrátit se domů do Mystic Falls během nejoblíbenější části roku, je Caroline překvapená, když přijde její matka šerifka Forbes na prázdniny na Whitmorskou univerzitu. Mezitím poté, co zjistil, že Jo zmizela, Alaric se obrátí na Damona a Elenu s prosbou o pomoc, zatímco se Liv a Luke ocitnou v rozporu, když jim Tyler přiblíží jeho riskantní plán. Jinde, Jeremy pomáhá Mattovi provést plán na složení Enza, ale jejich obavy porostou, když Matt bere věci příliš daleko. Nakonec je Stefan donucen říct Caroline zdrcující zprávu.

Reign > 2x09 Acts of War > Promos

23. listopadu 2014 v 17:04 | Posted by: Deni* |  REIGN - 2S - Promos
Francis: Francie se nachází na pokraji vzpoury.
ČTVRTEK 4. PROSINCE
Narcisse: Nezdáte se být ve své kůži, můj králi.
Francis: Takhle už žít nemůžu!
KRÁLOVSTVÍ
Narcisse: Dávat lidem naději je nebezpečná chyba.
V BODĚ ZLOMU
Střáž: Pospěště si!
Mary: Je tu velké ticho. Velký klid.
Muž: Vstoupili do hradu.
Muž: Jsme připraveni zabít krále.

The Vampire Diaries > 6x09 I Alone > Promos

23. listopadu 2014 v 16:59 | Posted by: Deni* |  TVD - 6S - Promos
ČTVRTEK 4. PROSINCE
Elena: Jde o Bonnie. Damon dělá vše, co může, aby ji dostal zpátky.
Damon: To díky ní jsem z toho vyvázl živej.
SE THE VAMPIRE DIARIES VRÁTÍ
Damon: Pojďme pro ni.
S NOVÝMI EPIZODAMI
Bonnie: Nedokážu uvěřit tomu, že právě teď slyším tvůj hlas.
Elena: Půjdeš domů.
Stefan: Dnes jsme museli uklidit dvě těla.
Enzo: Jsem Brit.
Elena: Je mi líto, že jsem si nechala vymazat vzpomínky na tebe. Ale to byla jen jedna polovina.
Damon:

American Music Awards 2014 Live Stream

23. listopadu 2014 v 16:14 | Posted by: Nicol |  LUCY HALE
Mám tu pro Vás takovou mini novinku, Lucy Hale se dneska 23. listopadu zúčastní předávání cen American Music Awards, takže se s jistotou můžeme těšit na nějaké fotky. Předávání bude vysílat stanice ABC.

Našla jsem Vám live stream z tohoto předávání, takže pokud se budete nudit, tak to můžete zkusit sledovat online. Předávání by mělo začít podle mého počítání až ve tři hodiny ráno.