Leden 2014

2 Broke Girls / 3x15 And The Icing On The Cake - Online&download

31. ledna 2014 v 22:10 | Posted by: Weru

Online EN /Download EN
---------------------------------------------------
Online CZ / Download CZ
----------------------------------------------------

Baby Daddy / 3x03 Lights! Camera! No Action! - Online & download

31. ledna 2014 v 22:01 | Posted by: Weru
Online EN / Download EN
----------------------------------------------------

PHOTO OF THE DAY 31/01/2014

31. ledna 2014 v 22:00 | Posted by: Joann |  POTD
Na dnešní fotku dne jsem vybrala Demi Lovato <3
Je tak nádherná a miluju její vlasy! :)


My fav blog of the week #2

31. ledna 2014 v 21:23 | Posted by: Nicol |  SITE INFO

Minulý týden jsem "Můj oblíbený blog týdne" nepřidávala, tak jsem se rozhodla, že přidám dva tento týden, jeden nyní a poté asi v neděli další. Kdo je to tentokrát ? Moje dokonalá Eve.

hq-hart-of-dixie.blog.cz

Eve je i na našem blogu spoluadminkou a vlastní jediný a jedinečný blog o seriálu Hart Of Dixie, seriál je o životě Zoe Hart a o životě jejích přátel. Seriál má již třetí sérii a snad bude pokračovat dále, protože se návštěvností stále drží. Eve blog vlastní od 31.srpna roku 2012, ale aktivní se stala v dubnu minulého. Každodenně přidává informace o seriálu a dokonce i hercích. Každý týden zde najdete odkazy na stažení, online shlédnutí a nebo odkaz na titulky k nejnovější části, pokud není pauza ve vysílání, také nedávno se seriál Hart of Dixie dostal na obrazovky slovenské stanice Doma, kdy se vysílá každý pátek a hned, co se díl objeví na internetu objeví se na jejím blogu s odkazem na stažení. Když nemá seriál novinky, tak se Eve snaží blog zpestřit nádhernými animacemi dne. Na blogu je úžasný layout od Britt, ke které se dostaneme v budoucnu. Blog je na vysoké úrovni a opravdu Eve do něho vkládá srdce, Eve je velice komunikativní adminka a má plno fanoušků na blogu, kteří ji milují.

Baby Daddy / 3x02 The Lying Game - Online & download

31. ledna 2014 v 20:45 | Posted by: Weru

Online EN / Download EN
----------------------------------------------------

Baby Daddy > 3x04 Bonnie's Unreal Estate - Stills

31. ledna 2014 v 20:44 | Posted by: Ronnie

Objevilo se 20 stillsek z nadcházející epizody Baby Daddy. Na fotkách si můžete všimnout, že v této epizodě uvidíme i Lucy Hale (PLL) a Marii Canals Barreru (Kouzelníci z Waverly Place).


Mila hanging out in Hollywood /28.1/

31. ledna 2014 v 20:14 | Posted by: Ronnie |  MILA KUNIS
Mila byla před třemi dny viděna s kamarádkou v Hollywoodu. Já jim tak závidím to počasí! :D


GIF OF THE DAY 31/01/2014

31. ledna 2014 v 20:00 | Posted by: Tewii
Tak je tady konec měsíce a já tady mám pro vás GIF dne :) Jestli ste si mohli všimout je to ze seriálu New Girl, kde hraje preštěná Zooey Deschanel.. Tady můžete vidět její super taneček :33 Koukáte taky na seriál.. ? :)


Cara Delevingne out in London /28.01./

31. ledna 2014 v 19:42 | Posted by: Joann
source> http://cara-delevingne.org/
Cara Delevingne byla 28. ledna na kolech v Londýně.
1_28129~2.JPG 1_28529~0.JPG 1_28329~2.JPG 1_28429~1.JPG

Jennifer Lawrence has renew her contrack with Dior for 3 more years!

31. ledna 2014 v 19:21 | Posted by: Nicol |  JENNIFER LAWRENCE
Se sezónou plnou ocenění, je bezpečné říci, že budeme věnovat větší pozornost, než kdy jindy, jaké návrháře naše oblíbené hvězdy nosí. Zdroj potvrdil E!News, že hvězda Hunger Games právě prodloužila svou smlouvu s módním domem na tři roky s více jak 15 milionovým honorářem. To musí být hezké J. Law! To je pravda, toto partnerství se vyplácí poměrně štědře, protože Jenn si na větší akce obléká Diora, protože ona je velký hit, tak je tato značka včele. Talentovaná herečka se jevila ohromujíc v kampani Miss Dior a také převzala Oscara minulý rok a na sobě měla bílé šaty bez raminek od Diora, na který se bude vždy vzpomínat v hollywoodské historii.

Putting the Whole Thing Together: Lea Michele’s March 2014 Cover – Teen Vogue

31. ledna 2014 v 19:05 | Posted by: Nicol |  LEA MICHELE
Ještě jedno video z focení photoshootu pro Teen Vogue, kde je Lea na obálce březnového čísla. Také zde mluví stylistka a fotografka o tom, jak to probíhalo.

Behind the Scenes of Lea Michele's Big Photo Shoot -- The Cover

31. ledna 2014 v 19:03 | Posted by: Nicol |  LEA MICHELE
Přidávám také video z focení pro Teen Vogue s Leou Michele pro březnovou obálku. Rozhovor o článek níže.

Amanda Seyfried walk with Finn in Los Angeles

31. ledna 2014 v 19:00 | Posted by: Joann |  AMANDA SEYFRIED
Amanda byla 29. ledna na procházce s Finnem v Los Angeles. Moc jí to slušelo, chci její vlasy :D <3
Walking_Finn_in_Los_Angeles012914001.jpg Walking_Finn_in_Los_Angeles012914002.jpg

Lea Michele for Teen Vogue - Interview

31. ledna 2014 v 18:55 | Posted by: Nicol |  LEA MICHELE
Nikdo vás nezná lépe než váš nejlepší přítel. Lea Michele a já jsme si prožili unikátní zážitky od té doby, co jsme se před osmi lety potkali. Předstírali jsme sex, více jak 1000 krát na jevišti při Spring Awekening. Vyzpívali jsme ze sebe všechno pří písni "Like a Virgin" v Glee. Sledoval jsem její zpěv pro prezidenta a při přebírání ceny Triple Threat, viděl jsem její nekonečný smích,že si počůrala kalhoty. Od Glee inspirovala neskutečné množství lidí po celém světě se svými nesmlouvanými ambicemi, šíleným talentem a ohromující milostí. Mě zejména. Sedl jsem si s Leou v Benátkách, Kalifornie, v jedné ze svých oblíbených restaurací, Gjelina o jejím životě, o debutovém albu, a ptaní se otázek, na které se může zeptat jen nejlepší přítel.


JONATHAN GROFF: Sedět tady v Benátkách, je to daleko od doby, kdy jsme se potkali v tom temném domě v Chelsea, konkurz na Spring Awekening.

LEA MICHELE: Je to tak šílené. Pokud by ste mi řekli, že zde dělám rozhovor, protože jsem na obálce Teen Vogue o mém albu,ty máš svou show Looking byla bych jako...

LM & JG : [ Současně ] Jsi blázen !

LM: Ty jsi doslova vyrůstal na farmě v Pensylvánii, já jsem vyrůstala ve městě. Ten fakt, že se staneme nejlepšími přáteli je tak divný.

JG: Co jsi čekala, když jsme ve Spring Awekening byli tak intimní v průběhu let.

LM: Kdybych tě teď musela políbit, tak bych to neudělala.

LM: Nemyslím si, že bych mohla. Myslím, že bych se opravdu smála. Whereas we used to make the hell out. (Nevím, jak toto spojení přeložit)

JG: Zejména na jevišti. Bylo to jednou-možná bych o tom mohl mluvit, zatímco bychom jedli...

LM: Byl jsi nemocný!

JG: Ano. Během scény v seníku, kde jsme měli vždy otevřená ústa k políbení, měl jsem střevní chřipku a málem jsem se pozvracel! Otevřela jsi pusu a byla jsi jako "Nuh-uh."

LM: O přestávce jsi tolik zvracel! Já se hystericky smála.

JG: Byla to zábava. Měl jsem tolik bolesti. Ugh.

LM: To je pravda. Na konci dne bych to určitě vzdala. Hraní v Spring Awakening byl největší zážitek mého života, protože jsem tě potkala. V tomto životě, pokud je zde něco, co potřebujete, je to nejlepší kamarád. Je bláznivé mluvit o Spring Awakening, protože mám pocit, že jsem prožila 10 životů od té doby. Byla jsem jediná,která ti vždy říkala, nikdy mě nenajmou. Největší limity jsou jediné, které vás dělají sami sebou. Velmi si ve mě věřil.

JG: A nyní ti vyjde tvoje debutové album. Je to trochu neuvěřitelné, že?

LM: Během Glee, jsem se cítila jako seškrábaná, což svědčí být umělcem. Byla jsem na nádherném místě v životě, byla jsem neuvěřitelně šťastná - můj vztah s Corym mě učinil, abych se cítila, jako bych se mohla dotknout hvězd. Takže jsem byla, jako "Výzívám sama sebe a nyní to nahraji. Je to zřejmě pop, ale myslím,že mě to ukazuje, jako zpěvačku.
JG: Cítil jsem se jako kdybych tě touto cestou nikdy předtím neslyšel.

LM: To jsem já. To je Lea. To není Rachel Berry. Není to Lea na Broadwayi...

JG: Proč se album jmenuje Louder?

LM: Louder je jako já. Jsem hlučná, pocházím z italské rodiny, nepřestanu mluvit.

JG: Oh, vím to! Jaký je tvůj oblíbený song z alba?

LM: Můj oblíbený song je stoprocentně "You're Mine". Poslouchala jsem ho druhým dnem a měla jsem tu nejvíce emotionální reakci, protože to je můj vztah s Corym.

JG: Jaký byl Coryho oblíbený song?

LM: Byl to velký fanda, tomu nerozumíš. Byl by jako: "Budeš popová hvězda! Co budeme dělat? Budeme jako, vydáme se na cesty?" Řekl by: "To bude velké!" A já bych byla jako: "Já nevím." Slyšel všechny písničky a všechny okomentoval. Miloval "Battlefield". Začínám mít zimnici, když o tom mluvím. Řekla bych, že "Burn with You" byla jeho oblíbená. Ten den přišel do studia.

JG: Cítím, že svět soucitně pozoroval, jak jsi reagovala, na to, co se stalo. A přes to všechno ses představila noblesním způsobem. Ty jsi dokonalým vzorem. A jako tvůj kamarád sledující skrz čím jsi prošla, vidím, že projevuješ tolik síly. Odkud si myslíš, že ta síla pochází ? Nemohu to pochopit.

LM: Já nějak cítím šílenou lásku ke Corymu a to co jsem k němu cítila, jsem proměnila do síly,kterou mám. Tam prostě něco je na tom, že vím, že vidí všechno, co dělám a cítím. Všechno, co dělám není jen pro mě, ale i pro něj. Mám také záchranou síť pod sebou,když spadnu. kKdyž toho bude na mě moc přátelé a rodina mě chytnou.

Pro přečtení celého rozhovoru (a získat více informací o velkých plánech Lei, idoly a oblíbené televizní show), vyzvedněte si březnové číslo na stáncích od 4.února.

Kopírujte jenom se zdrojem blogu BEST-ACTRESSES.BLOG.CZ. Máte přání na přeložení i dalších rozhovorů ? Klidně přikládejte odkazy :)


Vanessa at Chelsea Lately + candids /30.1/

31. ledna 2014 v 18:30 | Posted by: Tewii |  VANESSA HUDGENS
source: hudgensworld.com
Před pár hodinkama jsem vám přidala, že Van byla v The Queen Latifah Show a ten samý den stihla také show Chelsea Lately.. Objevily se zatím jenom dvě fotky, ale Van to moc slušelo :)
001~78.jpg 002~76.jpg

Vanessa byla tentýž den viděna také, když byla nakupovat s Natalie Saidi v Beverly Hills
30_28129.jpg 30_28229.jpg 30_28329.jpg 30_28429.jpg

Mila Kunis > Blood Ties: New Posters

31. ledna 2014 v 17:30 | Posted by: Joann |  MILA KUNIS

Objevilo se pár nových plakátu k filmu Blood Ties s Milou Kunis. :)
bloodt-poster.jpg bt-poster4.jpg bt-poster2.jpg blood-ties-poster.jpg

Amanda Seyfried: A Million Ways to Die in the West > Posters

31. ledna 2014 v 17:20 | Posted by: Joann |  AMANDA SEYFRIED
Objevily se plakáty k filmu A Million Ways to Die in the West! :)
A_Million_Ways_to_Die_in_the_West_Poster001.jpg A_Million_Ways_to_Die_in_the_West_Poster002.jpg

+ Trailer (Video je bohužel věkově omezeno, asi od 18, mě přehrát nejde)

Rachel and Hayden stop by Practical Props /29.1/

31. ledna 2014 v 17:07 | Posted by: Weru, Ronnie |  RACHEL BILSON
Rachel se s Haydenem před dvěma dny stavila v Practical Props. Moc se mi líbí ty sluneční brýle! :)


Emma Roberts > Mini Gallery Update /29.-30.1./

31. ledna 2014 v 17:04 | Posted by: Weru, Ronnie |  EMMA ROBERTS
Mám tu pro vás troje nové candids fotky Emmy za poslední dva dny :).

29.1 - Getting a coffee in LA

30.1 - Running errands in LA

30.1 - Shopping in West Hollywood

Casting News: Lucy Hale Set To Appear in How I Met Your Mother's Final Season!

31. ledna 2014 v 17:00 | Posted by: Deni* |  LUCY HALE
Podle nejnovějších informací by si Lucy měla zahrát v poslední sérii HIMYM! Lucy tamjiž hrála, a to Katie
, sestru Robin.
Myslíte si, že je tu i možnost nasazení Brendan Robinson, kterou hraje Ashley Benson? Bylo by super ty dvě vidět i mimo PLL! :)

Vanessa at The Queen Latifah Show + photoshoot /30.1/

31. ledna 2014 v 16:30 | Posted by: Tewii |  VANESSA HUDGENS

Vanessa se 30.ledna zůčastnila The Queen Latifah Show, kde byla propagovat svůj film Gimme Shelter..Van mluvila i o americkém svátku Valentýn :33 který se blíží..
The_Queen_Latifah_Show__28129.jpg The_Queen_Latifah_Show__28229.jpg The_Queen_Latifah_Show__28329.jpg The_Queen_Latifah_Show__28429.jpg


Objevil se také shoot, který jste mohli vidět v RedEye
Lenny_Gilmore_28129.jpg Lenny_Gilmore_28229.jpg Lenny_Gilmore_28329.jpg Lenny_Gilmore_28429.jpg

TO » Spoilers #003

31. ledna 2014 v 15:00 | Posted by: Deni* |  TO - 1S - Spoilers
Zach: Nemůžu uvěřit tomu, že v TO zase někdo umírá! Nějaké info o tom, kdo to bude?
A co třeba něco o těch, kteří to na 100% nejsou? Můžeme říct, že tyhle osoby na to na 100% nebudou: Cami, Josh, Klaus, Elijah and Marcel.

Vanessa > New candids from /28&29.1/

31. ledna 2014 v 14:04 | Posted by: Tewii |  VANESSA HUDGENS

Mám tady pro vás pár Candids Vanessy z 28-29.1 (středa,čtvrtek) :)

28.ledna >> Spatřena v Los Angeles
Out_in_Los_Angeles__28129.jpg Out_in_Los_Angeles__28229.jpg Out_in_Los_Angeles__28329.jpg

29.ledna >> Jak přichází na Jógu v Studio City
Heading_to_yoga_class_in_Studio_City__28129.jpg Heading_to_yoga_class_in_Studio_City__28229.jpg Heading_to_yoga_class_in_Studio_City__28329.jpg Heading_to_yoga_class_in_Studio_City__28429.jpg

29.ledna >> Když odchází z jógy v Studio City
Leaving_yoga_class_in_Studio_City_28129.jpg Leaving_yoga_class_in_Studio_City_28229.jpg Leaving_yoga_class_in_Studio_City_28329.jpg Leaving_yoga_class_in_Studio_City_28429.jpg

29.ledna >> Vanessa si byla zaběhat v Runyon Canyon Park
Hiking_At_Runyon_Cannon_In_Los_Angeles_281129.jpg Hiking_At_Runyon_Cannon_In_Los_Angeles_281229.jpg Hiking_At_Runyon_Cannon_In_Los_Angeles_281329.jpg Hiking_At_Runyon_Cannon_In_Los_Angeles_281429.jpg

PLL » New Stills

31. ledna 2014 v 14:00 | Posted by: Deni* |  PLL - 4S - News
source: weloveprettylittleliars.net
Pár nových stillsek k 4x19 Shadow Play.. Na tu epizodu se úplně mega těším!
best-actresses_blog_cz002~130.jpg best-actresses_blog_cz006~121.jpg best-actresses_blog_cz014~69.jpg best-actresses_blog_cz010~93.jpg

A úplně nové stillsky k 4x20 Free Fall.. Proč je ze Spence ke konci každé série taková troska? :D
best-actresses_blog_cz009~100.jpg best-actresses_blog_cz006~122.jpg best-actresses_blog_cz004~130.jpg best-actresses_blog_cz001~140.jpg

Tammin Sursok out and about with family /21.01./

31. ledna 2014 v 12:30 | Posted by: Joann
Tammin Sursok byla 21. ledna na procházce se svým mužem Seanem a jejich maloou dcerkou Phoenix. Fotky jsou roztomilý! :) Tammin to moc sluší a malá je nádherná :)
001~61~0.jpg 031~5~0.jpg 008~36~0.jpg 004~49~0.jpg


Kristen Stewart for Style.com

31. ledna 2014 v 12:20 | Posted by: Nicol |  KRISTEN STEWART

SOURCE > kristenstewart.blog.cz (kopírujte jenom s tímto zdrojem)

Když jsem si sedala s Kristen Stewart, věděla jsem, že jsem nešla dělat rozhovor s typickou parfémovou mluvčí, která chce pózovat kvůli selfies fotkám a mluvit o své oblíbené řasence (i tak jsem se zeptala). Byla překvapivě přirozená - na sobě černou koženou bundu Balenciaga, žádný lak na nehty a rozházené vlny ve vlasech. Byla velmi upřímná o tom, že to, co vidíte na červených kobercích, je produkt talentovaného týmu - probouzí se s "mývalíma očima" stejně jako my ostatní. A pokud vás to zajímá: Usmívala se a smála. V rozhovoru Stewart odhaluje své názory na nový parfém Rosabotanica od Balenciagy (jehož je tváří) a dvě věci, ve kterých ji nikdy neuvidíte.

Co se ti na Rosabotanice líbí nejvíc?
Kristen: Je to dokonalý protějšek Florabotanicy, což jsem si opravdu zamilovala a neustále ji používám. Nemám s parfémy moc zkušeností, takže bylo hezké si rozšířit mou sbírku - i když mám momentálně jen tyhle dvě. Je o něco teplejší a odvážnější, hodně z ní cítíte růži. Spíš ji budu nosit v noci než ve dne.

Kam si ji nanášíš?
Kristen: Klasická místa: dvakrát pod krk a jednou na oblečení, které nosím, aby to zůstalo i na něm. Ani jedna z nich není příliš agresivní - Florabotanica možná ještě méně než Rosabotanica.

Než ti byla představena Balenciaga, jaká byla tvá používaná vůně?
Kristen: Tady jsem začala. Začala jsem s Balenciagou, když mi bylo 22. Možná 21. Do té doby jsem s žádnými vůněmi neexperimentovala.

NIna will attend at Coachella

31. ledna 2014 v 12:00 | Posted by: Deni* |  NINA DOBREV
Ninin kamarád Andrei Gillott přidal nedávno na instagram fotku s tématikou Coachella Music Festivalu , který se bude konat v Kalifornském Indiu. Nina fotku okomentovala tak, že se na Coachellu velmi těší, což zamená, že se i zůčastní!

Je také možné, se Ninu letos doprovodí nový objev (?) Julian Tobias .

Avril Lavigne Photoshoot for The Hollywood Reporter

31. ledna 2014 v 11:46 | Posted by: Joann
source> avril-l.org
Avril Lavigne nafotila photoshoot pro The Hollywood Reporter. Vypadá úžasně, ty fotky jsou skvělý! :)
hollywoodreporter1.jpg hollywoodreporter3.jpg hollywoodreporter4.jpg hollywoodreporter5.jpg

Ashley Tisdale > New candids photos

31. ledna 2014 v 11:45 | Posted by: Nicol |  ASHLEY TISDALE
source > ashleytisdale.org
Velký update článek s candid fotkami Ashley Tisdale.

26.1 > Příchod do tělocvičny Equinox spolu s Chrisem v Západním Hollywoodu
26_1_-_Arriving_at_the_Equinox_Gym_with_Chris_in_West_Hollywood.jpg 26_1_-_Arriving_at_the_Equinox_Gym_with_Chris_in_West_Hollywood_28729.jpg 26_1_-_Arriving_at_the_Equinox_Gym_with_Chris_in_West_Hollywood_281329.jpg 26_1_-_Arriving_at_the_Equinox_Gym_with_Chris_in_West_Hollywood_28229.jpg

26.1 > Tankování benzínu
Pumping_gas_at_a_gas_station_in_LA.jpg Pumping_gas_at_a_gas_station_in_LA_28229.jpg

26.1 > Nakupování zdravého jídla v obchodě My Fit Food v Los Angeles
Visiting_My_Fit_Foods_store_with_Chris_in_Studio_City.jpg Visiting_My_Fit_Foods_store_with_Chris_in_Studio_City_28229.jpg Visiting_My_Fit_Foods_store_with_Chris_in_Studio_City_28529.jpg Visiting_My_Fit_Foods_store_with_Chris_in_Studio_City_28429.jpg


28.1 > Vyzvedávání dobrého kafe v Toluca Lake
Grabbing_Coffee_in_Toluca_Lake.jpg Grabbing_Coffee_in_Toluca_Lake_28229.jpg Grabbing_Coffee_in_Toluca_Lake_28329.jpg Grabbing_Coffee_in_Toluca_Lake_28529.jpg


29.1 > Příchod do restaurace Craig´s spolu s Christopherem v Západním Hollywoodu
001~76.jpg 002~74.jpg 003~69.jpg 004~64.jpg


29.1 > Odchod z té tatáž restaurace
001~77.jpg 002~75.jpg 003~70.jpg 005~59.jpg

Jessica Alba at Hollywood Stands Up To Cancer /28.1/

31. ledna 2014 v 11:14 | Posted by: Nicol |  JESSICA ALBA
source > jessalba.us
Jessica Alba byla 28.ledna na akci jako další hrstka celebrit a to na podporu léčby rakoviny, akce nesla název Hollywood Stands Up To Cancer. Jess zde byla se svým manželem Cashem a vypadala božsky.
Hollywood_Stands_Up_To_Cancer_28229.jpg Hollywood_Stands_Up_To_Cancer_28829.jpg Hollywood_Stands_Up_To_Cancer_281529.jpg Hollywood_Stands_Up_To_Cancer_28729.jpg