Leden 2013

Hart of Dixie: 2x15 The Gambler

31. ledna 2013 v 19:47 | Posted by: Eve
Wade je odhodlaný soutěžit v soutěži skupin, aby mohl vyhrané peníze použít na otevření vlastního baru, ale Zoieyn návrh an to aby hrál George v kapele nakonec nevyjde. Lemon je sama o víkendu, ale přemluví Magnolii na sesterský víkend. Mezitím zaláskovaný Lavon, souhlasí s tím, pomoct Tomovi s jeho vztahem, což otevírá oči, pro jeho budoucnost.
Epizoda bude odvysílána 19. února

Little Mix ~ Change your Live ~ Music Video

31. ledna 2013 v 18:56 | Posted by: Deni* |  Little Mix - Videos

Doufám, že to Nicol nebude vadit, že to tu přidavám.. Little Mix dneska zveřejnily na Youtube oficiální video k songu "Change your life" .. Tuhle písničku miluju.. A klip? Já úžasný :-) ale posuďte sami :-)(Klip je pod perexem)

V klipu je plno videí z příprav na konecerty, a dokonce tam holky ukázaly i svoje mamky :-)

PLL ~ 3x17 Out of the Frying Pan, into the Inferno - Online&Download

31. ledna 2013 v 16:34 | Posted by: Deni* |  PLL -S3 - Online&Download
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------

TVD ~ 4x12 A View to a Kill - Sneakpeek #2

31. ledna 2013 v 16:29 | Posted by: Deni* |  TVD - 4S - Webclips

Pod perexem najdete nový webclip k dnešní/zítřejší epizodě TVD :-)
Jinak, jaké jste měli vízo? Já měla 6 dvojek.. A jsem spokojená :-DPLL ~ 3x20 Hot Water - Stills

31. ledna 2013 v 16:21 | Posted by: Deni* |  PLL-News


Před chvíli jsem vám tu dala synopsi k 20.dílu PLL, A ted jsem nahrála do galerie i stillsky.. Nevím proč nedali i stillsky k 19.dílu.. Ale co už :-D V téhle epoizodě se objeví Wren.. Miluju ho ♥ Ten jeho přízvuk..


TLG ~ 2x07 Regrets Only - Stills

31. ledna 2013 v 16:21 | Posted by: Deni*

ABC family zveřejnila jak stillsky k 20.dílu PLL, Tak i k 7.dílu TLG :-) Strašně moc mě zajímá, jak bude Sutton reagovat až zjistí, že Emma ví o jejich matce :-D A Alec a Kristen? NÉÉÉÉ...


TVD ~ 4x15 Stand by me - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:21 | Posted by: Deni* |  TVD - 4S - Synopsis

HROZIVÁ PRAVDA - Když se Stefan (Paul Wesley) vrazí s Elenou (Nina Dobrev) a Jeremym (Steven R. McQueen)zpět do Mystic Falls, Caroline (Candice Accola) se strachuje o Elenin stav mysli. Stefan se obrací na Dr. Fellovou (guest star Torrey DeVitto) a Matta (Zach Roerig) s žádostí o pomoc. Na ostrově, se Damon (Ian Somerhalder) dozví vážnou kterou řekne Rebece (Claire Holt),a je překvapený její reakcí. Damon a Rebekah se společně dozvídají něco z historie Vaughna (hostující hvězda Charlie Bewley). Každý je zděšený, když Bonnie prozradí zbytek Shaneova (hostující hvězda David Alpay) plánu. Poté, co se Damon snaží aby ji pomohl, Elena přichází se svým vlastním plánem.

TVD ~ News stills & posters

31. ledna 2013 v 16:21 | Posted by: Deni*

Našla jsem nový poster :-) Je úžasný :-) Má znázornovat milostný trojúhleník Stefan-Rebekah-Elena.. Moc povedená fotka :-) A pka tu mám 3 nové stills k 14.dílu :-) Můžete na nich vidět lovce upírů , kterého hraje Charlie Bewley(můžete ho znát z Twilight Ságy)BATB ~ 1x14 Tought Love - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:21 | Posted by: Deni*

VINCENT UDĚLÁ ROZHODNUTÍ, KTERÉ KONČÍ TRAGÉDIÍ - Po večeři na které Cat (Kristin Kreuk)představí Vincenta (Jay Ryan) Heather (Nicole Gale Anderson) končí špatně, Heather naverbuje Tess (Nina Lisandrello) aby zorganizovala zásah s Cat. Evan (Max Brown) dostane zajímavou nabídku která by mohla změnit jeho život. Heather zmizí a Vincent je nucen učinit rozhodnutí, které zachrání její život.

Lucy Hale ~ News outtakes from BONGO

31. ledna 2013 v 16:20 | Posted by: Deni* |  LUCY HALE

Nahrála jsem do galerie 21 fotek s Lucy z jejího shootu pro BONGO.. Jsou tam i BTS fotky.. Musím říct, že ty fotky jsou DOKONALÉ ♥ Doporučuju se podívat na všechny :-)


PLL ~ 3x20 Hot Water - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:20 | Posted by: Deni* |  PLL -S3 -Synopsis

Po nedávných událostech zjistíme pravdu o detektivu Wildenovi. Wilden,Aria,Emily a Hannah jsou na lovu nových informací a odpovědí z detektivovy minulosti. Podívmáme-li se na Shana a Cece ,zjistímě, že dělají pokroky ve svém vlastním hledání. Ale čas jim začne ubýhat ,když zjistí, že Wilden je dál než ony, a snaží se je zastavit. Nyní někteří obyvatelé Rosewoodu zjistí, jak daleko je detektiv Wilden ochoten zajít jen aby udržel své vlastní tajemství.Mezitím Spencer najde někoho o koho se může konečně opřít.

TLG ~ 2x07 Regrets Only - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:19 | Posted by: Deni*

Emma se snaží najít klady a zápory z jejího vztahu s Ethanem a Thayerem. Po vyslechnutí o Emmině podezření na Rebeccu, Sutton váhá zda to má matce říct,ale nakonec vezme věci do vlastních rukou.Rebbeca je nadšená z toho, že se manželství Teda a Kristen hroutí, a taky z toho že je už blízko jejího cíle.Mezitím si Alec uvědomí, že by Jordan mohl být jeho pomocník v soukromé válce s jeho ženou.

TLG ~ 2x06 Catch her in a lie - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:13 | Posted by: Deni*

Emmě byla nabídnuta možnost nachytat Rebeccu a Sutton, ale potřebuje Ethanovu pomoc. Laurel bojuje s touhou neprozradit tajemství na které přišla, zatímco Kristen učiní objev, který má vězší význam než si myslela. Jordan pokračuje v rozhodovaní mezi Mads a Laurel, and Theresa práce na Alecově případu vrazí klín mezi ní a Danem. Mezitím Ted, Rebecca a Kristen,Alec vzpomínají na staré časy.

TLG ~ 2x05 Much Ado About Everything - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:09 | Posted by: Deni*

Emma a Thayer pokračují v hledání pravdy o její biologické matce a co o ní může Sutton vědět. Laurel pojme podezření, že s její sestrou není něco v pořádku a každého znervozní svými otázkami. Rebbca pokračuje ve svém plánu získat teda zpět, a udělá rozruch na rodinné večeři Mercerových.

TLG ~ 2x04 A Kiss Before Lying - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:05 | Posted by: Deni*

Emma se dozví více informací o té noci co Sutton sjela do jezera, a zjistí, že její sestra k ní nebyla zcela upřímná. Ted pozve svou rodinu na slavnost a Rebecca navrhe aby místo jejího proslovu řekla pravdu o tom, že je Ted její biologický otec.

TLG ~ 2x03 Advantage Sutton - Synopsis

31. ledna 2013 v 16:03 | Posted by: Deni*

Rebecca navrhne Sutton,aby si vzala svůj život zpět,což vede Sutton k tomu, aby vyzvala Emmu na tenisový zápas - vítěz získa život Sutton Merecrové. Ethanovi hrozí vyhození ze školy, tak se mu Emma nabídne, že ho bude doučovat,a kvůli tomu zruší plány s Thayerem .Laurel požáda Jordana o schůzku, a míto toho to končí s Mads na jejich rande. Policie nachází nové důkazy, které očištují Aleca.

TLG ~ 2x02 Cheat, Play, Love - Synopsis

31. ledna 2013 v 15:59 | Posted by: Deni*

Sutton se snaží dostat Ethana zpátky, a dá Emmě vědět o jejich plánech. City mezi Emmou a Thayerem se zvětšují.Mads navštíví jejího otce ve vězení a šokuje Emmu s rodinným tajemstvím. Dan pokračuje ve vyšetřování Dareckovi vraždy, aby očistil Alecovo jméno, a Jordan nastupuje do školy a snaží se dostat blíž k Laurel.

TLG ~ 2x01 The Revengers - Synopsis

31. ledna 2013 v 15:54 | Posted by: Deni*

Alec je ve vězení za Dareckovu vraždu , ale i přes to dokáže Vynervovat Emmu, která zoifale touží po odpovědi. Rebcca a Sutton střádají plány, jak rozbít Merecerovic rodinu, čímž kazí plán Emmy a Laurel, aby se jejich rodiče vrátili k sobě. Mezitím Mads hledá potíže, a poznává nového kluka ve městě.

The Lying Game: V epizodě 2x10 půjde o život!

30. ledna 2013 v 19:20 | Posted by: Eve
,,V polovině sezóny tedy v desáté epizodě The Lying Game, očekávejte hodně zvratů a nemalé drama" říká výkonný producent Chuck Pratt: ,,V sázce bude i život, v druhé polovině sezóny pak budeme zacházet do míst, do kterých už jsme dlouho chtěli zacházet."

,,První polovina sezóny je a bude ještě opravdu plná zajímavých epizod" oznamuje Chuck Pratt.

TVD ~ 4x13 Into The Wild - Promo

30. ledna 2013 v 19:04 | Posted by: Deni* |  TVD - 4S - Promos

Promo se opět objevilo dříve :-) Já jsem samozřemě ráda :-D Na tuhle epizodu se moc těším.. Výlety miluju :-DDHart of Dixie: 2x14 Take Me Home, Country Roads - Synopsis

30. ledna 2013 v 19:02 | Posted by: Eve
George je požádán Tansy aby hlídal jejího psa, ale když ho popadne panika, pes zmizí. Wade začíná být frustrovaný že nemá tolik volných chvilek se Zoe. Tim je připraven nechat město vědět o jeho vztahu s Shelby, ale Lemon a Magnolia dělají vše, co mohou, aby se jí zbavili. Mezitím, Lavon začíná nový vztah. Ale nejdřív musí urovnat věci s jednou osobou.

Hart of Dixie: 2x14 Take Me Home, Country Roads

30. ledna 2013 v 18:39 | Posted by: Eve
Tak, úplně jsem zapomněla na včerejší díl HoDka!! :D Kterého už se nemůžu dočkat, ale tenhle vypadá ještě líp :D.. ZADE, Lavon+Annabeth - sice peču za Lemon, ale pořád lepší než Ruby :D.. Tak pod cč. najdete to bombastické promo

TVD ~ 3x13 Spoilers

30. ledna 2013 v 18:28 | Posted by: Deni* |  TVD - 4S - Spoilers

Přináším vám pár spoilerů o 13.díůle TVD :-) Za tyhle spoilery děkuju blogu in-mystifalls :-) No a já se jdu ted učit :-DD
------------------------------------------------------------------------
Prosím, řekněte mi něco o The Vampire Diaries.
Hledání léku dostane naši skupinku přímo do ... epizody Ztracených? V epizodě, která bude odvysílána 7. února, je Shane povede na strašidelný opuštěný ostrov, a dříve, než stačíte zareagovat, něco nebo někdo je začne pronásledovat.

Jeremy a Bonnie se opět sbližují, je možné, že se v budoucnu dají znovu dohromady?
Budou mít několik intenzivních scén, no, ne romantických. "Je to více o kamarádství a společnosti, než o něčem sexuálním," prozrazuje Kat Graham (Bonnie). "Pokud by se do toho i chtěli pustit, Bonnie má tak mnoho problémů s důvěrou spojených s jejím rodiči a některými jejími přáteli, že si kolem sebe vystavěla zeď a s Jeremym chce být jen kamarádka."
The Vampire Diaries?
Nina Dobrev (Elena/Katherine) má pro vás tři slova: "Šokující. Krvavá. Smrt." Je na čase udělat si zásobu kapesníků.


Pretty Little Liars: BIG -A is women?

30. ledna 2013 v 18:07 | Posted by: Eve |  PLL- S3 -Spoilers
Dneska hned jak jsem přijela ze školy stáhla jsem si PLL, sice jsem neměla titulky, ale něco málo jsem postihla :D, a hlavně konec. BIG - A je ženská s růžovejma nehtama!! Dneska nemám žádné novinky a i kdyby ano tak se na to vykašlu, zejtra je vysvědčení! No každopádně abych svými výmysli nekrmila jenom ostatní adminky, pochlubím se i myšlenkami vám :D..

1. CeCe Drake
Podle mě nejméně pravděpodobné, CeCe mi sice připadá chvilkami jako druhá Alison, ale když jsem si prohlížela její nehty růžový nebyly (:D), sice mi přijde vysoká, a co jsem viděla BIG -A vysoká je, ale nevím. Taky -A se prý objevila v 1x01 a CeCe je v PLL asi teprve cca. 10 epizod :DD..

2. Melissa Hastings
Melissa je docela pravděpodobná, všichni si to o ní myslí, byla v 1x01, myslí že je i vysoká, nehty si lakuje - myslím. Ale, nevím teď tam přece jenom nějákou dobu není. A teď asi řeknu totálně nesmyslnou a divnou větu ale k charakteru Melissy mi zrovna růžoví nehty neseděj (nesmějte se mi! :D)..

3. Meredith Sorenson
To mě napadlo před chvíli, Meredith přece jenom byla v 1x01, má taky takové důvody. Občas je podezřelá, sice v PLL dlouho nebyla ale co my víme. Myslím že z těhle tří možností by to asi bylo největší překvapení. Ale co uvidíme.. myslím že to stejně nakonec nebude ani jedna z téhle trojky :D..

Lucy for Bongo ~ 2013

30. ledna 2013 v 17:41 | Posted by: Deni* |  LUCY HALE

Lucy zůstala tváří BONGO JEANS i letos, a proto nafotila tenhle naprosto dokonalý shoot ♥ Je prostě překrásná! .. Má úžasnou postavu..Co já bych za ní dala :D


TCD > 1x06 - Endgame > Stills

30. ledna 2013 v 16:58 | Posted by: Tewii

Trošku s předstihem, ale to vůbec nevadí :)se nám objevily fotky k The Carrie Diaries a to k 1x6 dílu, který nese název Endgame.. Je ovšem divné, že stillsky k 1x5 se ještě dosud neoběvily.. :/

image host image host image host

Premiere > 2013

30. ledna 2013 v 16:47 | Posted by: Tewii |  VANESSA HUDGENS

Tento týden vychází ve Francii nové číslo magazinu - "Premiere" a my tak máme k dispozici jeho titulní stránku, kterou obsadily herečky z filmu - "Spring Breakers".

image host image host image host


Vanessa Hudgens: Chci, aby moje oblečení bylo opravdu osobní a dokonalé

30. ledna 2013 v 16:38 | Posted by: Tewii |  VANESSA HUDGENS
Vanessa Hudgens má zdánlivě skvělý život, kypící od pobřeží k pobřeží, objevuje se na červených kobercích a na předávání cen. Ale jak má dojít na dobře zvolené oblečený ve slunci zalitém městě, nebo sněhem pokrytých ulicích? Už se to nezdá býti tak snadné!

"Je to strašné," řekla Hudgens o tom, co se nosí v New Yorku. "Musim být zachumlaná jako blázen a to není snadné."

Hvězda filmu "Spring Breakers", která hovořila pro magazin "People" na představení nové kolekce "L'Amour" od Nanette Lapore na Manhattanu minulý týden řekla, že teplo je její nejvyšší prioritou v zimě. "Doslova na sobě nosím sedm vrstev oblečení a je mi jedno, jestli to vypadá dobře," řekla. "Dávám přednost funkčnosti před chladným počasím a nachlazením".

V Los Angeles je Vanessa zvyklá nosit "šortky a bikiny" řekla, ale pro tuto párty Hudgens zvolila černé kalhoty, pastelovou halenku s broskvovým nádechcem a koženou bundu L'Amour. "Nemůžu žít bez mé kožené bundy. Nosím jí skoro každý den," řekla. "Je to tak snadné ji hodit na sebe." Stačí se podívat na některé detaily na kožené bundě, kterou měla herečka na sobě a dojdeme k závěru, že tu jsou první náznaky toho, že se nachází v procesu navrhování. "Koupila jsem si šicí stroj a pracujil na tom ve svém volném čase," vysvětlila. Očekávejme, že brzy uvidíme značku Vanessa Hudgens, plus nějaký menší vliv měla i Mary-Kate a Ashley Olsen, které jsou její módní ikony. Jak řekla: "Chci, aby moje oblečení bylo opravdu osobní a dokonalé."
efron-z.blog.cz

TVD ~ 3x13,3x14 Stills

30. ledna 2013 v 15:47 | Posted by: Deni* |  THE VAMPIRE DIARIES

Našla jsem na netu nové fotky k 12.dílu a pk první stillsky k 13. a 14. dílu.. Na ty díly se fakt těším.. Podle synopse to bude BOMBA! ♥